Севілья - Манчестер Юнайтед 3:0 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи

Іспанський колектив, як і раніше, залишається криптонітом для "червоних дияволів".

У четвер, 20 квітня, в Андалусії відбувся матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому Севілья приймала у гостях Манчестер Юнайтед.

На старті поєдинку Ен Несірі скористався "подарунком" від Магвайра, зробивши рахунок 1:0 на користь господарів поля. Відразу після перерви Баде подвоїв перевагу нервіонців, а під завісу матчу той самий Ен Несірі оформив дубль.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Севілья - Манчестер Юнайтед у чвертьфіналі Ліги Європи:

Севілья - Манчестер Юнайтед 3:0 (за сумою двох матчів 5:2)
Голи: Ен Несірі, 8, 81, Баде, 47.

Володіння м'ячем: 41% - 59%
Удари: 19 - 15
Удари в площину: 6 - 3
Фоли: 16 - 12
Очікувані голи (xG): 2.16 - 1.01

Севілья: Буну - Навас, Баде, Маркао (Сусо, 29), Акунья (Теллес, 84) - Гудель, Фернандо, Окампос, Ракітіч, Ламела (Хіль, 80) - Ен Несірі.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака (Шоу, 46), Магвайр, Лінделеф, Далот - Каземіро, Еріксен (Еланга, 86), Антоні, Забітцер, Санчо (Решфорд, 46) - Марсьяль.

Попередження:  Буну - Каземіро, Антоні, Шоу.