Манчестер Юнайтед - Севілья 2:2 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи

Манкуніанці примудрилися за останні 10 хвилин упустити явну перемогу над андалусійцями.

У Манчестері на Олд Траффорд відбувся матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому місцевий Юнайтед приймав у гостях іспанську Севілью.

Хавбек "червоних дияволів" Марсель Забітцер оформив дубль вже на 21-й хвилині.

Здавалося, що Юнайтед зуміє все ж таки обіграти нервіонців, але спочатку автоголом відзначився Тайрелл Маласія, потім травму отримав Лісандро Мартінес, залишивши команду в меншості, після чого голова Гаррі Магвайра принесла Севільї нічийний результат.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Манчестер Юнайтед - Севілья у чвертьфіналі Ліги Європи:

Манчестер Юнайтед - Севілья 2:2
Голи: Забітцер, 14, 21 - Маласія, 85 (аг.), Магвайр, 90+3 (аг.).

Володіння м'ячем: 52% - 48%
Удари: 13 - 12
Удари в площину: 5- 3
Фоли: 13 - 12
Очікувані голи (xG): 1.89 - 0.67

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Варан (Магвайр, 46), Мартінес, Маласія - Каземіро, Фернандеш (Еріксен, 62), Антоні (Пеллістрі, 81), Забітцер, Санчо (Еланга, 62) - Марсьяль (Вегхорст, 62).

Севілья: Буну - Монтьєль (Гомес, 90+1), Ньянзу (Сусо, 73), Маркан, Акунья - Фернандо, Гудель, Окампос, Ракітіч, Торрес (Навас, 46) - Ламела (Ен Несірі, 67).

Попередження: Фернандеш, Антоні, Пеллістрі - Монтьєль, Ракітіч, Ламела, Гудель, Акунья.