Шахтар завершив виступ у Лізі Європи, програвши Феєнорду з принизливим рахунком

Нідерландська команда сім разів вразила ворота "гірників" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

У четвер, 16 березня, Фейєнорд приймає Шахтар у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

Перший тайм пройшов максимально катастрофічно для підопічних Ігора Йовічевіча. Його команда програла перший тайм з рахунком - 0:3, показавши при цьому бліду гру.

Уже на дев'ятій хвилині форвард господарів Хіменес розвернувся у штрафному майданчику після передачі Джаханбахша і пробив точно в лівий кут.

"Гірники" трохи здригнулися, але тільки після другого пропущеного м'яча. Капітан Фейєноорда Кокджу з дальньої дистанції спрямував м'яч у лівий кут - Трубін не дістав. Шахтар же відповів дальнім і потужним ударом Судакова, який спрямував м'яч у поперечину.

Минуло кілька хвилин і арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря - Конопля зіграв рукою. Кокджу підійшов до м'яча і впевнено реалізував свій шанс.

Побиття донецької команди продовжилося після другого тайму. Уже на перших хвилинах Ідріссі дальнім ударом відправив м'яч точно в кут.

На 60-й хвилині Ідріссі оформив шедевр. Він у штрафному отримав передачу від Кокджу і забив точно від поперечини. Гол краса.

Джаханбахш, який був одним із найактивніших у першому таймі, забив на 64-й хвилині. Півзахисник із дальньої дистанції не залишив шансів Трубіну. За кілька хвилин рахунок дійшов до 7:0, а автором голу став Данілу.

Донецький колектив зумів відзначитися голом престижу наприкінці зустрічі. Келсі вразив ворота господарів, отримавши закидання від Матвієнка.

Феєнорд знищив Шахтар у матчі-відповіді і пройшов в 1/4 фіналу Ліги Європи - 8:2 за сумою двох зустрічей. "Гірникам" спасибі за єврокубковий сезон.

Статистика матчу Феєнорд - Шахтар 1/8 фіналу Ліги Європи

Феєнорд — Шахтар 7:1 (перший матч — 1:1)
Голи: Хіменес, 9, Кокджу, 24, 38 (пен.), Ідріссі, 49, 60, Джаханбахш, 60, 64, Данилу, 67 — Келсі, 87

Володіння м'ячем: 51%-49%
Удари по воротах: 16-7
Удари у площину воріт: 10-2