Зінченко вийде у стартовому складі Арсеналу на матч проти Спортингу

Українець та його одноклубники намагатимуться здобути перемогу та пробитися до чвертьфіналу турніру.

У четвер, 16 березня, у Лондоні на Емірейтс відбудеться матч 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому Арсенал прийматиме в гостях Лісабонський Спортінг.

Український хибний фулбек "канонірів" Олександр Зінченко, як і тижнем раніше, вийде на поєдинок проти португальців у стартовому складі.

Арсенал: Рамсдейл - Томіясу, Саліба, Габріель, Зінченко - Жоржиньо, Джака, Вієйра - Нельсон, Жезус, Мартінеллі.

Запасні: Тернер, Хіллсон, Вайт, Едегор, Ківьор, Парті, Сака, Сміт-Роу, Тірні, Троссард, Холдінг.

Спортинг: Адан - Сен-Жюст, Діоманде, Інасіу - Есгаю, Гонсалвеш, Угарте, Реїс - Едвардс, Паулінью, Трінкау.

Запасні: Ізраель, Гомеш, Черміті, Ессуго, Рочінья, Танлонго, Александропулос, Кабрал, Нету, Сантуш, Фатаву, Фернандеш.

Нагадаємо, що у першій зустрічі було зафіксовано результативну нічию 2:2. Стартовий свисток матчу Арсенал – Спортинг запланований на 22:00 за київським часом.