Дніпро-1 - АЕК Ларнака 1:2 Відео голів та огляд матчу відбору Ліги Європи

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
СК Днепр-1

У рамках першого матчу плей-офф відбору Ліги Європи Дніпро-1 програв АЕК Ларнака з Кіпру (1:2).

Кіпрський клуб у першому таймі забив двічі. Спочатку Альтман найшвидше підібрав м'яч у штрафному майданчику дніпрян і завдав точного удару в кут. Потім голкіпер української команди Валеф припустився грубої помилки, невдало вийшовши на м'яч при подачі кутового, в результаті Мілічевичу залишилося просто вразити порожні ворота.

У другому таймі Дніпро-1 створив кілька моментів, проте забити вдалося лише на 90-й хвилині. Сваток замкнув подачу з кутового, що дозволило відіграти один м'яч перед грою у відповідь.

Матч-відповідь команди пройде в четвер, 25 серпня.