Манчестер Юнайтед здобув важливу перемогу над Брентфордом

"Манкуніанці" переламали невдалий перебіг гри.
Манчестер Юнайтед / Getty Images

У восьмому турі Англійської Прем'єр-ліги, що відбувся 19 жовтня на Олд Траффорд, відбулася зустріч між Манчестер Юнайтед та Брентфорд.

На початку матчу гості домінували, тоді як господарі поля відзначилися промахом Крістіана Еріксена і травмою Маттейса Де Лігта, який отримав удар по голові, що спричинив розсічення. Протягом першого тайму захисник тричі виходив з поля для зупинки кровотечі, і під час його третьої відсутності на полі Брентфорд забив гол головою Ітана Піннока. Це викликало гнів у Еріка тен Хага, котрий отримав жовту картку за свої слова.

У другому таймі "червоні дияволи" вийшли на поле з новим настроєм і швидко забили гол завдяки удару Алехандро Гарначо після передачі м'яча Маркусом Решфордом. Невдовзі Манчестер Юнайтед вийшов уперед, коли Бруно Фернандеш передав м'яч Расмусу Хойлунду, котрий забив гол.

На 75-й хвилині на поле вийшов Єгор Ярмолюк, але його команда була ближчою до пропуску третього гола, ніж порівняння рахунку. Наприкінці матчу Манчестер Юнайтед зіштовхнувся із проблемою у вигляді подвійної травми Каземіро та Джонні Еванса.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Манчестер Юнайтед, що дозволило команді піднятися на десяте місце у турнірній таблиці з 11 очками. Брентфорд опустився на 12 місце з 10 очками.