Атлетіко втратив перемогу над Реал Сосьєдадом

"Матрацники" забили на першій хвилині та пропустили під кінець матчу.

У неділю, 6 жовтня, Реал Сосьєдад зустрічався на своєму полі з Атлетіко у дев'ятому турі іспанської Ла Ліги.

"Матрацники" вели в рахунку від першої хвилини протистояння, але в підсумку дозволили супернику відігратися наприкінці поєдинку, завершивши матч внічию 1:1.

Джерело: Getty Images

Мадридська команда швидко вийшла вперед зусиллями Хуліана Альвареса, який забив після ефектного пасу п'ятою від Антуана Грізманна. Своїм результативним ударом господарі поля відповіли на 84-й хвилині зустрічі, коли відзначився Лука Сучіч, який встановив остаточний результат.

Наразі Атлетіко, маючи 17 очок, посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги. Реал Сосьєдад із дев'ятьма балами йде на 15-й позиції.