Фіорентина обіграла Мілан у матчі з трьома нереалізованими пенальті

Команди всі свої голи забили з гри, а переможцем із протистояння вийшли флорентійці.

У неділю, 6 жовтня, Фіорентина приймала на своєму полі Мілан у матчі сьомого туру італійської Серії А.

Команда влаштували драматичне протистояння з трьома нереалізованими пенальті, перемогу в якому здобула флорентійська команда з рахунком 2:1.

Джерело: Getty Images

Фіорентина отримала шанс вийти вперед у матчі в середині першого тайму, але Мойзе Кін не переграв Майка Меньяна ударом із одинадцятиметрової позначки. Все ж згодом "россонері" пропустили від орендованого "віолою" свого півзахисника Ясіна Адлі.

Перед перервою вже Мілан заробив пенальті, проте Тео Ернандес його не реалізував, а на 56-й хвилині Теммі Абрагам повторив долю французького захисника. В обох випадках Фіорентину врятував Давід Де Хеа.

Вирівняти ситуацію "россонері" все ж невдовзі змогли зусиллями Крістіана Пулішіча, але перемога в підсумку дісталася господарям поля завдяки результативному удару Альберта Гудмундссона на 73-й хвилині.

Мілан з 11 очками наразі посідає шосте місце в турнірній таблиці Серії А. Фіорентина, набравши десять балів, іде 11-ю.