Айнтрахт та Баварія у результативному матчі не виявили переможця

Мюнхенці не справили з разючими атаками суперників.
Айнтрахт - Баварія / Getty Images

У неділю, 6 жовтня, в рамках шостого туру Бундесліги футбольний клуб Айнтрахт із Франкфурта на своєму домашньому стадіоні зустрівся з Баварією з Мюнхена.

У ході гри обидві команди по черзі виривалися вперед, але у підсумку матч завершився з рахунком 3:3.

Баварія відкрила рахунок на 15-й хвилині завдяки Кім Мін Чже, але Айнтрахт швидко відповів голами Омара Мармуша та Уго Екітіці. Проте, до перерви рахунок було порівняно завдяки Дайоту Упамекано з Баварії.

У другому таймі Баварія знову вийшла вперед завдяки Майклу Олісі, але змогла втримати перемогу. Омар Мармуш забив свій другий гол у матчі, встановивши остаточний рахунок.

Зараз Баварія із 14 очками очолює турнірну таблицю Бундесліги, обганяючи Лейпциг за додатковими показниками. Айнтрахт займає третю позицію із 13 очками.