Хоффенхайм упустив перевагу в три м'ячі і програв Вердеру

Завершився матч чемпіонату Німеччини.
Хоффенхайм - Вердер / Getty Images

У неділю, 29 вересня, в рамках п'ятого туру Бундесліги Хоффенхайм прийняв на своєму полі Вердер. У цьому напруженому матчі Хоффенхайм, який є найближчим суперником київського Динамо в Лізі Європи, зазнав поразки, незважаючи на те, що вів у рахунку 3:0 вже на 12-й хвилині.

Швидкий дубль від Маріуса Бюльтера та результативний удар Адама Гложека привели Хоффенхайм до ранньої переваги. Однак, на 18-й хвилині гри, Стенлі Нсокі було вилучено з поля, що ускладнило ситуацію для господарів. Вердер швидко скористався чисельною перевагою, і Хуліан Малатіні забив гол на 21 хвилині. До перерви Йєнс Стаге забив два м'ячі, зрівнявши рахунок, а на початку другого тайму оформив хет-трик, встановивши підсумковий результат зустрічі.

Після цього матчу, Хоффенхайм посідає 16-е місце у турнірній таблиці Бундесліги з трьома очками, тоді як Вердер знаходиться на десятому місці з вісьмома балами.

Наступний домашній матч Хоффенхайма проти Динамо в рамках Ліги Європи відбудеться у четвер, 3 жовтня, і розпочнеться о 19:45 за київським часом.

Хоффенхайм - Вердер 3:4

Голи: Бюльтер, 5, 8, Гложек, 12 - Малатіні, 21, Стаге, 26, 39, 49

Очікувані голи (xG): 1.75 – 2.42
Володіння м'ячем: 43% – 57%
Удари: 10 - 19
Удари у ворота: 5 - 10
Кутові: 2 - 6
Фоли: 12 - 19