Аталанта напередодні матчу із Шахтарем не змогла обіграти Болонью

Майже весь другий тайм клуб із Бергамі грав у більшості.
Болонья - Аталанта / Getty Images

Матч шостого туру італійської Серії А між Болонею та Аталантою відбувся 28 вересня на Стадіо Ренато Далл`Ара. Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, але у другій половині гри ситуація змінилася.

На 52-й хвилині гри Джон Лукумі був вилучений з поля, але до цього, на першій хвилині другого тайму, Болонья вийшла вперед завдяки голу Сантьяго Кастро. Після вилучення Лукумі, Шарль де Кетеларе отримав штрафний удар. Спочатку суддя показав захиснику жовту картку та вказав на 11-метрову позначку, але після перегляду VAR, рішення було змінено на штрафний удар та видалення гравця.

Команда Джан П'єро Гасперіні, незважаючи на те, що мала достатньо часу в другому таймі, щоб врятувати гру і навіть виграти, змогла зрівняти рахунок лише на 90-й хвилині завдяки Лазару Самарджичу.

У підсумку матч між колишнім та майбутнім суперниками Шахтаря завершився з рахунком 1:1. Наступний матч Аталанти проти Шахтаря у Лізі чемпіонів відбудеться 2 жовтня.