Баварія у напруженому поєдинку не змогла дотиснути Баєр

Леверкузенський клуб утримав нічию.
Баварія - Баєр / Getty Images

Центральний матч п'ятого туру Бундесліги між Баварією та Баєром пройшов 28 вересня на стадіоні Альянц Арена у Мюнхені. Це протистояння, яке зібрало двох головних претендентів на чемпіонство, залишило багатьох уболівальників розчарованими через невиправдані очікування.

Протягом усього матчу чинний чемпіон Баварія відстоював свої позиції, рідко переходячи в атаку. "Ротен" намагалися прорватися через оборону "фармацевтів". У середині першого тайму Байєр відкрив рахунок завдяки Граніту Джаку та Роберту Андріху, який ударом з-за меж штрафної зони вразив дальній нижній кут воріт Мануеля Нойєра.

Баварія швидко відігралася завдяки дальньому удару Олександра Павловича, якого не впорався Лукаш Градецький. У другому таймі гра не змінилася, хоча господарі поля найчастіше атакували ворота. Команда Венсана Компані продовжувала атакувати, але суперник мало їм дозволяв.

Команда Хабі Алонсо майже не атакувала, начебто погодившись на нічию. Травма Харрі Кейна, який не зміг дограти матчу, може стати серйозним ударом для мюнхенців.

Незважаючи на те, що Баварія мала перевагу за всіма показниками, вона не змогла виграти матч, який закінчився з рахунком 1:1. Це дало перевагу РБ Лейпцигу, який тепер відстає від Баварії всього на два очки.

Незважаючи на нічию, Баєр піднявся в таблиці, обігнавши Борусісю Д завдяки додатковим показникам. Леверкузенський клуб посідає третє місце із десятьма очками.