Манчестер Сіті не зміг обіграти Ньюкасл

"Городяни" знову втратили очки в АПЛ.
Ньюкасл - Манчестер Сіті / Getty Images

У суботу, 28 вересня, в рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги Ньюкасл на своєму стадіоні зіграв унічию з Манчестер Сіті, рахунок матчу 1:1.

Це вже друга поспіль нічия для команди Хосепа Гвардіола, яка у попередньому матчі також зіграла внічию з Арсеналом (2:2). У цій зустрічі "городяни" відкрили рахунок ближче до кінця першого тайму завдяки голу Йошка Гвардіола, який реалізував передачу від Джека Гриліша. Однак, у другій половині матчу, на 57-й хвилині, Ентоні Гордон зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

Незважаючи на нічию, Манчестер Сіті із 14 балами залишається на вершині турнірної таблиці АПЛ. Проте їхні найближчі конкуренти Ліверпуль та Астон Вілла, які мають по 12 очок, ще не провели свої матчі шостого туру. Ньюкасл, який набрав 11 очок, посідає п'яту позицію у таблиці.

Ньюкасл - Манчестер Сіті 1:1

Голи: Гордон, 57 (пін.) - Гвардіол, 35

Очікувані голи (xG): 1.31 – 1.12
Володіння м'ячем: 38% – 62%
Удари: 10 - 16
Удари у ворота: 4 - 6
Кутові: 5 - 6
Фоли: 14 - 10

Ньюкасл: Поуп – Тріпп'єр (Лівраменто, 78), Шер, Берн, Холл – Тоналі (Лонгстафф, 77), Гімараес, Жоелінтон – Мерфі, Гордон, Барнс (Віллок, 78)

Манчестер Сіті: Едерсон – Вокер, Діаш, Аканджі, Гвардіол – Льюїс (Доку, 81), Ковачич – Сілва, Гюндоган (Фоден, 66), Гриліш (Савіньо, 81) – Холланд

Попередження: Шер, Гімараес, Тоналі, Жоелінтон - Едерсон, Ковачич, Гриліш, Діаш.