Шахтар U-19 у божевільному матчі обіграв Болонью в Юнацькій лізі УЄФА

Матч переносився через погодні умови.
Болонья U-19 - Шахтар U-19 / ФК Шахтер Донецк

У Юнацькій лізі УЄФА команда Шахтар U-19 здобула перемогу над Болонею з рахунком 4:3 у матчі, що відбувся 19 вересня. Спочатку гра мала проходити день раніше, але через сильний дощ було перенесено.

Віктор Цуканов відкрив рахунок на користь Шахтаря одразу після початку матчу. Болонья змогла зрівняти рахунок у середині першого тайму завдяки пенальті, виконаному Томмазо Ебоне. Проте, на момент перерви, Шахтар знову вийшов уперед завдяки голу Олександра Ломаги.

У другому таймі Болонья взяла ініціативу до своїх рук, забивши два голи поспіль - Алессандро Де Лука та Лоренцо Менегаццо. Але Цуканов знову вирівняв рахунок на 72-й хвилині, забивши свій другий гол у матчі. Наприкінці гри Богдан Трифаненко забив переможний гол для Шахтаря.

Болонья U-19 - Шахтар U-19 3:4

Голи: Ебоне, 27 (пен.), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 - Цуканов, 9, 72, Ломага, 37, Трифаненко, 90

Зазначимо, що основні склади Болоньї та Шахтаря завершили свій матч у Лізі чемпіонів без голів, рахунок 0:0.