Мілан здобув дебютну перемогу під керівництвом Фонсеки

"Россонері" у четвертому турі розгромили останню команду чемпіонату.

У суботу, 14 вересня, Мілан приймав на своєму полі Венецію у рамках четвертого туру італійської Серії А.

"Россонері" після невдалого старту в чемпіонаті з двох нічиїх та поразки нарешті здобули першу перемогу під керівництвом нового головного тренера Паулу Фонсеки, розгромивши останню команду першості з рахунком 4:0.

Джерело: Getty Images

Мілан уже після пів години гри зняв усі питання про підсумкового переможця протистояння, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі без відповіді. Тео Ернандес відкрив рахунок на другій хвилині, його починання підтримав Юссуф Фофана, а згодом Крістіан Пулішіч і Теммі Абрагам із пенальті встановили, як виявилося, остаточний результат.

У другому таймі Венеції вдалося забити, але після консультації у VAR гол було скасовано через фол, який йому передував. У підсумку гості залишилися не лише без взяття воріт, але й із вилученням, оскільки Ніколуссі Кавілья отримав другу жовту за це порушення.

Мілан набрав п'ять очок і посідає восьме місце в турнірній таблиці Серії А. Венеція з одним балом залишилася на останній позиції.