Манчестер Сіті у вольовому стилі обіграв Брентфорд

Дубль Холанда перевернув перебіг матчу.
Манчестер Сіті - Брентфорд / Getty Images

14 вересня, у суботу, Манчестер Сіті зустрівся із Брентфордом на четвертому турі англійської Прем'єр-ліги.

Усі голи у цьому матчі були забиті у першому таймі. "Городяни" змогли відновити рівновагу після раннього пропущеного голу та виграли з рахунком 2:1 завдяки двом голам Ерлінга Холанда.

Манчестер Сіті опинився у відставанні вже на 25 секунді, коли Йоану Вісса забив перший гол. Господарі поля зрівняли рахунок на 19-й хвилині завдяки потужному удару Ерлінга Холанда. На 32-й хвилині норвезький форвард забив другий гол, забезпечивши перемогу своїй команді.

Єгор Ярмолюк, український півзахисник Брентфорда, вперше цього сезону вийшов на поле, замінивши одного з гравців на 84-й хвилині.

Манчестер Сіті виграв усі чотири стартові матчі і з 12 очками очолює турнірну таблицю АПЛ. Брентфорд набрав шість балів і посідає сьоме місце.