Грузія впевнено розгромила Чехію у Лізі націй

Підопічні Саньоля продовжують творити історію.
Хвіча Кварацхелія / Getty Images

У першому турі Ліги Націй футбольна команда Грузії здобула впевнену перемогу над Чехією, обігравши її з рахунком 4:1. Під керівництвом тренера Віллі Саньоля грузини демонстрували відмінну гру.

Перший гол був забитий Хвіч Кварацхелією з пенальті в першому таймі. Інші три голи було забито у другому таймі протягом 13 хвилин. Авторами голів стали Гіоргі Чакветадзе, Жоржес Мікаутадзе та Гіоргі Кочорашвілі. Чехію на полі представляв Лукаш Калвах, котрий забив єдиний гол за свою команду.

Варто зазначити, що ці дві команди вже зустрічалися на груповому етапі Євро-2024, де матч завершився внічию з рахунком 2:2. Цього сезону Ліги Націй Грузія та Чехія також є суперниками для збірних України та Албанії.

Статистичні дані матчу Грузія - Чехія в Лізі Націй:

Грузія - Чехія 4:1

Голи: Кварацхелія (пен), 33, Чакветадзе, 53, Мікаутадзе, 56, Кочорашвілі, 66 – Калвах, 80

xG (очікувані голи): 2.41 - 0.61
Удари: 12 – 10
Удари у площину воріт: 6 - 5
Володіння м'ячем: 45% – 55%