Дебютний гол Яремчука у Греції приніс Олімпіакосу перемогу

Українець дуже вдало вийшов на заміну.

У понеділок, 26 серпня, відбувся матч другого туру чемпіонату Греції, в якому зійшлися Олімпіакос і Каллітея.

Новачок пірейського колективу Роман Яремчук не потрапив до стартового складу своєї команди. Але це не завадило йому стати героєм зустрічі.

Форвард збірної України вийшов на поле на 68-й хвилині за нічийного рахунку 1:1.

Яремчуку вистачило всього десяти хвилин, щоб випередити суперника, зіграти на добиванні та відправити м'яч у сітку воріт гостей.

Цей гол не тільки став першим для Романа в Греції, він також приніс Олімпіакосу перемогу 2:1.

Для Романа Яремчука цей поєдинок став другим офіційним у складі грецького клубу - 17 серпня він зіграв 10 хвилин у матчі проти Волоса.

Нагадаємо, що Яремчук змінив цього літа Брюгге на Олімпіакос. Його трансфер обійшовся грекам у 2 мільйони євро.