Довбик знову не забив: Рома в гостях програла Емолі

Римський клуб упустив неймовірну кількість гольових моментів.
Артем Довбик та Ардіан Ісмаїлі / Getty Images

У неділю, 25 серпня, на Стадіо Олімпіко у Римі пройшов другий тур італійської Серії А, де Рома прийняла Емполі.

Артем Довбік, гравець "джалороссі", вдруге поспіль вийшов у стартовому складі, але, як і в попередній грі проти Кальярі (0:0), не зміг проявити себе на полі. Це частково пов'язано з тим, що його партнери по команді не змогли забезпечити якісних передач і моментів для форварда.

Проте проблеми були не лише у Довбика, а й у всієї команди Рома. У першому таймі команда Даніеле Де Россі дозволила супернику забагато, що призвело до голу Еммануеля Гьясі.

Ситуація не покращала і після перерви. Рома почала активізуватися лише після другого пропущеного голу, який реалізував Лоренцо Коломбо, орендований у Мілана.

На 80-й хвилині Ельдор Шомуродов зміг забити гол, що дало надію на порятунок. Але навіть сім хвилин компенсації не допомогли Ромі вирвати нічию.

У підсумку команда Артема Довбика програла з рахунком 1:2, набравши лише одне очко після двох стартових турів. Емполі ж набрала вже чотири очки.