Олімпійська збірна України стала переможцем турніру Моріса Ревелло

Підопічні Руслана Ротаня здолали суперника у серії пенальті.
Олімпійська збірна України / УАФ

У фіналі міжнародного турніру Моріса Ревелло, який проходив у Франції, 16 червня відбулася зустріч між олімпійською збірною України U-23 та командою Кот-д'Івуару U-20.

Українці під керівництвом Руслана Ротаня вийшли у фінал як переможці групи В, тоді як їхні суперники посіли перше місце в групі А.

У першому таймі українська команда забила два м'ячі, забезпечивши собі комфортну перевагу. Денис Шостак відкрив рахунок у матчі, а потім, на 31-й хвилині, Максим Хлань збільшив відрив, забивши у порожні ворота після передачі Данила Сікана. Проте, команда Кот-д'Івуару зуміла забити гол перед перервою, коли Патрік Уотро реалізував простріл у штрафний майданчик на 45+3 хвилині. У другому таймі Уотро забив ще один гол, зрівнявши рахунок.

Після закінчення основного часу матчу, в якому рахунок залишився нічийним, переможець визначався у серії пенальті. Незважаючи на невдачу при першому ударі, українці виявилися успішнішими. З п'яти пенальті кожна команда не реалізувала по одному. В українців Хлань не зміг переграти воротаря, але Кирило Сігєєв, Максим Кучерявий, Ігор Краснопір та Єгор Ярмолюк точно пробили. Потім Кирило Фесюн відбив удар івуарійця, а Арсеній Батагов успішно реалізував свій удар із одинадцятиметрової позначки.

Статистика матчу Україна U-23 - Кот-д'Івуар U-20:

Україна U-23 - Кот-д'Івуар U-20 2:2 (пен. 5:4)

Голи: Шостак, 7, Хлань, 31 - Уотро, 45+3, 59

Серія пенальті: А. Конате - 0:1, Хлань - 0:1 (воротар), Гудусс - 0:2, Сігеєв - 1:2, О. Куассі - 1:2 (мимо воріт), Кучерявий - 2:2, У. Конате – 2:3, Краснопір – 3:3, Агнікою – 3:4, Ярмолюк – 4:4, Зогбе – 4:4 (воротар), Батагів – 5:4.

Володіння м'ячем: 57% – 43%
Удари: 13 - 13
Удари у ворота: 7 - 4
Кутові: 7 - 5
Фоли: 15 - 12

Склад команд:

Україна U-23: Фесюн, Крупський, Салюк, Батагів, Мартинюк, Велетень (Сігєєв, 71), Рубчинський (Кучерявий, 87), Шостак (Очеретько, 56), Хлань, Федір (Ярмолюк, 46), Сікан (Краснопір, 5) ).

Кот-д'Івуар U-20: Конан, Зогбе, Сімпорі, Агнікой, В. Конате, О. Куассі, У. Конате, М. Коне (Джире, 84), А. Конате, Вава (Гудусс, 71), Вотро (Ш. Коне, 90 +8).

Попередження: Мартинюк, 22, Велетень, 68 – В. Конате, 9, М. Коне, 73.