Україна розгромила Італію на турнірі Моріса Ревелло

Олімпійська команда здобула чергову перемогу.
Україна - Італія / Getty Images

У четвер, 6 червня, українська олімпійська команда успішно провела свій другий матч на міжнародному турнірі Моріса Ревелло у Франції. Після перемоги над Індонезією команда під керівництвом Руслана Ротаня впевнено обіграла молодіжну збірну Італії з рахунком 4:0.

Перший гол був забитий за півгодини гри Максимом Хланем, який прорвався через захист і точно пробив у дальній кут воріт. У другому таймі, на 53-й хвилині, Олександр Мартинюк вдало влучив у ворота з дальньої відстані. Данило Сікан збільшив рахунок, забивши на добиванні.

Четвертий гол був забитий завдяки зусиллям Єгора Ярмолюка та Назара Волошина, які щойно вийшли на заміну: Ярмолюк зробив передачу, а Волошин забив у порожні ворота.

Фоли: 14 - 19

Україна U-23: Фесюн, Крупський, Салюк (Павлюк, 85), Батагів, Мартинюк, Рубчинський, Шостак (Сігєєв, 78), Велетень (Волошин, 70), Федір (Ярмолюк, 70), Хлань, Сікан (Краснопір, 70) ).

Італія U-21: Дзаккі, Дзанотті, Гіларді, Бонфанті, Веролі, Фаббіан (Тонгія, 46), Фатіканті (Цуккон, 46), Ндур, Вольпато (Фіні, 58), Черрі (Раймондо, 46), Еспозіто (Пізіл) ).

Попередження: Велетень, 43 – Дзанотті, 42, Фіні, 83, Цуккон, 87.

У першому матчі турніру українська команда обіграла Індонезію U-20 із рахунком 3:0. Тепер Україна має шість очок, і вони лідирують у групі B. Попереду у команди ще матчі з Панамою U-23 (8 червня) та Японією U-19 (10 червня).

Місця на турнірі будуть визначені відповідно до підсумкових позицій команд у двох групах, де будуть проведені матчі за дев'яте, сьоме, п'яте, третє місця та фінал.