Мілан не втримав перемогу над абсолютним аутсайдером у прощальному матчі Піолі

"Россонері" не змогли успішно закрити сезон, дозволивши Салернітані відігратися.

У суботу, 25 травня, Мілан приймав на своєму полі Салернітану у матчі заключного 38-го туру італійської Серії А.

"Россонері" в останньому поєдинку під керівництвом головного тренера Стефано Піолі двічі по ходу зустрічі вели з перевагою два м'ячі, проте дозволили абсолютному аутсайдеру чемпіонату відігратися, завершивши матч результативною нічиєю 3:3.

Мілан вийшов уперед на 22-й хвилині зусиллями Рафаеля Леау, а вже незабаром відрив у рахунку збільшив Олів'є Жиру, який також проводив останній матч у складі "россонері".

Джерело: Getty Images

У середині другого тайму Салернітана відіграла один гол, проте Давіде Калабрія повернув перевагу у два м'ячі. Утім, на останніх хвилинах зустрічі господарі поля дозволили супернику відігратися - Жуніор Самбія скоротив відставання, а Сімі оформив дубль.

У цьому матчі Мілан також попрощався зі ще одним ветераном - захисником Сімоном К'єром, який з'явився на полі на 88-й хвилині.

"Россонері" завершили чемпіонат на другому місці у турнірній таблиці, набравши 75 очок. Салернітана фінішувала останньою з 17 балами.