Баєр - володар Кубка Німеччини

Леверкузенці мінімально здолали представника другої Бундесліги.
Баєр / Getty Images

У суботу, 25 травня, у Берліні на Олімпіаштадіоні відбувся фінал Кубка Німеччини, в якому зустрічалися Кайзерслаутерн та Баєр.

Після завоювання історичного чемпіонства та розгромної поразки у фіналі Ліги Європи команда Хабі Алонсо оформила золотий дубль у сезоні, здолавши 13-ту команду другого дивізіону з мінімальним рахунком 1:0.

Трофей леверкузенцям приніс єдиний у поєдинку гол, який на свій рахунок записав Граніт Джака. На 17-й хвилині півзахисник "фармацевтів" розкішним дальнім ударом відправив м'яч у ліву дев'ятку воріт суперника.

Перед самою перервою Баєр залишився у меншості. Оділон Коссуну було вилучено з поля, заробивши попередження ще в дебюті зустрічі, а на 44-й хвилині додавши до нього другу жовту. Проте у другому таймі леверкузенці не дозволили супернику використати чисельну перевагу, зберігши переможний результат.

Кайзерслаутерн - Баєр 0:1

Гол: Джака, 17

Очікувані голи (xG): 0.18 – 0.82
Володіння м'ячем: 35% – 65%
Удари: 8 - 12
Удари у ворота: 2 - 5
Кутові: 1 - 5
Фоли: 13 - 8
Атаки: 81 - 132

Кайзерслаутерн: Краль - Золінські (Тахи, 74), Том'як, Ельведі - Циммер (Туре, 90+2), Калоч, Рашль (Клемент, 83), Пухач - Ріттер, Редондо (Опоку, 83) - Ганслік (Аче, 46)

Баєр: Градецькі - Коссуну, Та, Тапсоба - Фрімпонг (Телла, 90+3), Андріх, Джака, Гримальдо (Інкап'є, 85) - Гофманн (Адлі, 46), Вірц (Гложек, 90+3) - Шик (Станішич, 46)