Гвардіола визнав свій провал у матчі з Манчестер Юнайтед

Іспанець висловився про поразку у фіналі Кубка Англії.
Пеп Гвардіола / Getty Images

У фіналі Кубка Англії відбувся несподіваний оборот: Манчестер Сіті поступився Манчестером Юнайтед.

Тренер Сіті Пеп Гвардіола поділився своїми думками про матч.

Іспанський фахівець визнав, що його стратегія не спрацювала.

"Я хочу привітати Манчестер Юнайтед із завоюванням Кубка Англії. Мені здається, що моя тактика на цей матч не виправдала себе".

У другому таймі ми показали себе набагато краще. Наша гра стала більш інтенсивною, зокрема, тому що ми поступалися з рахунком 2:0 і нам не було чого втрачати. Матч був напруженим. Ми пропустили перший гол, а вони успішно перейшли від оборони до атаки під час другого, тому я хочу привітати Юнайтед з другим голом, який був складним.

На жаль, наш гол прийшов надто пізно. Можливо все могло скластися інакше, але команда продовжувала наступати, незважаючи на програш.

У другому таймі ми постійно атакували. Юнайтед – це команда, яка завжди грає на контратаці. У першому таймі була жорстка боротьба, але у другому ми виглядали краще. Загалом це був хороший матч для фіналу.

Сьогодні я розчарований, але це нормально – команди можуть програвати фінали. Незважаючи на це, сезон був чудовим. Ми боролися за всі трофеї. Тепер ми відпочинемо та повернемося наступного сезону.

Рішення про тен Гагу має ухвалити керівництво суперника. Він чудова людина та чудовий тренер. Перемога в Кубку Англії для них така ж важлива, як і для нас минулого сезону", - заявив Гвардіола.