Дубль Циганкова і хет-трик Довбика: Жирона безжально розгромила Гранаду

Український форвард знову став найкращим бомардиром ліги.

У п'ятницю, 24 травня, Жирона приймала Гранаду в рамках останнього туру Ла Ліги.

Команда почали не особливо активно, перший по-справжньому небезпечний момент трапився лише на 22-й хвилині, коли Гарсія промазав по практично порожніх воротах. Потім команди обмінялися ще парою непоганих моментів, окгда вже Ерік Гарсія ідеально завершив передачу Циганкова і відкрив рахунок.

Лише три хвилини минуло, як Віктор уже сам забив, подвоївши перевагу своєї команди. А вже під саму завісу тайму Гранада ще й привезла пенальті у свої ворота, який впевнено реалізував Артем Довбик.

Другий тайм розпочався на більш високих швидкостях, і Гассанізі довелося терміново рятувати свої ворота. Однак уже в атаці у відповідь Довбик оформив дубль, але, на жаль, арбітр просвистів офсайд. На 54-й хвилині знову в центрі уваги опинився Циганков, який оформив дубль. А на 61-й хвилині Гранада закрила собі шлях для камбеку - Факундо Пельістрі залишив поле, побачивши перед собою червону картку.

Уже в більшості Жирона продовжила тиснути і на 75-й хвилині і Довбик записав дубль на свій рахунок. А ще за кілька хвилин українець зробив класну скидку Стуані, який і довів рахунок до розгромного. А наприкінці гості знову привезли пенальті, який дозволив Артему Довбику вирватися вперед у гонці бомбардирів Ла Ліги. 7:0 - остаточний рахунок матчу.

Статистика матчу Жирона - Гранада 38-го туру Ла Ліги

Жирона - Гранада 7:0
Голи: Гарсія, 30, Циганков, 33, 54, Довбик (пенальті), 44, 75, (пенальті), 90, Стуані, 78

Очікувані голи (xG): 5.21 - 1.13
Володіння м'ячем: 66% - 34%
Удари: 16 - 10
Удари в площину: 9 - 2
Атаки: 127 - 48

Жирона: Гассаніга - Ерік Гарсія, Блінд, Давид Лопес (Ян Коуто, 50), Мігель Гутьєррес (Мартінес, 65) - Елеіш Гарсія, Еррера (Торре, 50), Мартін, Порту (Савіо, 50), Циганков (Стуані, 56) - Довбик.

Гранада: Мартінес - Рікард Санчес (Saenz Ezquerra, 72), Рубіо, Торренте (Мендес, 72), Мауасса (Брау, 60) - Гумбау, Вільяр (Піонтковський, 46), Руїс, Пельістрі, Роделас (Кальєхон, 46) - Бойє.