Маліновський відзначився голом за Дженоа вперше за 3,5 місяці

Половину цього часу українець провів у лазареті.

У п'ятницю, 24 травня, у Генуї на Стадіо Луїджі Ферраріс у рамках 38-го туру італійської Серії А зійшлися Дженоа та Болонья.

У стартовому складі грифонів з'явився Руслан Маліновський. І він одразу ж відзначився забитим голом.

На 13-й хвилині Аарон Мартін з флангу покотив м'яч у центр на лінію штрафного майданчика, куди набігали Мортен Френдруп та Маліновський.

Данець люб'язно поступився українцеві правом завдати удару: Руслан пробив у дотик у дальній кут, а м'яч рикошетом від штанги влетів у сітку воріт Федеріко Равальї.

Джерело: Getty Images

Варто зазначити, що для 31-річного українця це взяття воріт стало першим з 11 лютого, коли він допоміг Дженоа розгромити Аталанту з рахунком 4:1.

Цікаво, що в тому ж матчі Маліновський востаннє виходив на футбольне поле з перших хвилин у складі команди Альберто Джилардіно. Після низки виходів на заміну півзахисник отримав травму, через яку пропустив півтора місяці.