Фортуна розгромила Бохум у першому матчі плей-офф Бундесліги

Представник другого дивізіону впевнено розібрався з іменитим суперником.
Бохум - Фортуна / Getty Images

Перший матч плей-офф за право грати у Бундеслізі наступного сезону пройшов 23 травня на стадіоні Воновія Рурштадіон. Зустрічалися команди Бохум та Фортуна.

За підсумками цієї зустрічі, здається, що результат протистояння вже визначено. Філіп Хофман нещасливо забив м'яч у свої ворота на 13-й хвилині після кутового. Після перерви за вісім хвилин Фортуна двічі вразила ворота господарів: спочатку це зробив Фелікс Клаус, а потім Яннік Енгельгардт збільшив рахунок до розгромного.

Суддя зафіксував перемогу Фортуни з рахунком 3:0. Матч-відповідь запланований на 27 травня.