Ліверпуль на своєму полі впевнено обіграв Тоттенгем

Завершився черговий матч чемпіонату Англії.
Ліверпуль / Getty Images

У 36-му турі Англійської Прем'єр-ліги відбувся матч між Ліверпулем і Тоттенгемом.

Ліверпуль, який уже не відчуває стресу від боротьби за чемпіонство, відкрив рахунок на 16-й хвилині завдяки зусиллям Мохамеда Салаха. Енді Робертсон подвоїв перевагу "Червоних" до перерви, і команди пішли на відпочинок за рахунку 2:0.

У другому таймі Ліверпуль збільшив свою перевагу до 4:0 завдяки голам Коді Гакпо та Харві Елліота.

Проте команда під керівництвом Анже Постекоглу змогла пом'якшити поразку, забивши два голи. Перший гол забив Рішарлісон, а другий – Сон Хин Мін після передачі від Рішарлісона.

Незважаючи на кілька можливостей, Тоттенгем не зміг забити більше двох голів. Ліверпуль також мав шанси збільшити свою перевагу, але не зміг забити п'ятий гол.