Манчестер Юнайтед не зміг утримати перемогу над Бернлі

Черговий невдалий матч "манкуніанців".
Манчестер Юнайтед / Getty Images

У суботу, 27 квітня, на стадіоні Олд Траффорд пройшов матч 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги між командами Манчестер Юнайтед і Бернлі.

У перші 15 хвилин гри команда під керівництвом Еріка Тен Хага показала високий рівень гри, але не змогла забити. Натомість, як уже стало звичним цього сезону, ініціативу перехопив суперник. Головним героєм першого тайму став воротар Манчестер Юнайтед Андрій Онана, який зробив кілька чудових сейвів.

У другому таймі гра була рівною, і здавалося, що голів цього дня не буде забито. Проте, Антоні з Манчестер Юнайтед скористався помилкою суперника, перехопив м'яч, і зі складного становища відправив його в дальній кут воріт.

Шанувальники "червоних дияволів" вже готувалися відзначати перемогу, але за кілька хвилин до кінця матчу головний арбітр призначив пенальті у ворота їхньої команди. Андре Онана влетів руками до Зекі Амдуні, і останній успішно реалізував пенальті.

У доданий час Манчестер Юнайтед також претендував на пенальті, але суддя та його помічники з VAR не побачили порушення після того, як м'яч влучив у руку захисника "Бернлі".

Матч завершився з рахунком 1:1 і команди розділили очки. Манчестер Юнайтед залишається на шостому місці з 54 очками, а Бернлі знаходиться на передостанньому місці з 24 очками.