РБ Лейпциг розгромив Боруссію Дортмунд

Завершився матч чемпіонату Німеччини.
РБ Лейпциг / Getty Images

У матчі 31-го туру Бундесліги, який пройшов 27 квітня, Лейпциг на своєму полі обіграв Боруссію з Дортмунда з рахунком 4:1, незважаючи на те, що першими пропустили червоні бики.

На 20-й хвилині зустрічі Джейдон Санчо відкрив рахунок на користь Борусії, проте вже через три хвилини Лоїс Опенда зрівняв рахунок, причому його гол було підтверджено після перевірки на офсайд за допомогою VAR. До перерви Беньямін Шешко вивів Лейпциг уперед.

У другому таймі Мохамед Сімакан збільшив перевагу господарів, а Крістоф Баумгартнер забив четвертий гол, знищивши надії Борусії на відновлення паритету.

Ця перемога дозволила Лейпцигу, що посідає четверте місце у турнірній таблиці Бундесліги, набрати 62 очки та збільшити відрив від Борусії Д до п'яти балів.