Лас-Пальмас - Жирона 0:2 відео голів та огляд матчу

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку Ла Ліги.
Артем Довбик / Getty Images

У матчі 33-го туру іспанського футбольного чемпіонату, який пройшов у суботу, 27 квітня, команда Жирона здобула перемогу над Лас-Пальмасом, вигравши з рахунком 2:0.

Зустріч була наповнена пенальті: три штрафні удари було призначено протягом матчу. На початку гри Лас-Пальмас міг забити першим, проте Сандро Рамірес не зміг обіграти воротаря Жирони Пауло Гассанігу з одинадцятиметрової позначки.

У середині першого тайму Жирона здобула свій шанс на пенальті. Проте Артем Довбик, вперше за часи своїх виступів за Жирону, не зміг реалізувати пенальті. Проте Давид Лопес зумів забити на добиванні, відправивши м'яч у ворота.

У другому таймі Довбік отримав ще один шанс на пенальті і цього разу зумів забити, встановивши остаточний рахунок матчу.

Відео всіх голів матчу Лас-Пальмас - Жірона у 33-му турі Ла Ліги доступне для перегляду.