Манчестер Юнайтед не без проблем обіграв Шефілд

Завершився матч чемпіонату Англії.
Манчестер Юнайтед - Шеффілд Юнайтед / Getty Images

У рамках 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги в середу 24 квітня Манчестер Юнайтед на своєму домашньому стадіоні здобув перемогу над Шефілдом, обігравши його з рахунком 4:2.

У ході матчу "Червоні дияволи" демонстрували перевагу, створюючи більше гольових моментів. Незважаючи на це, Шеффілд, який є аутсайдером англійського чемпіонату, відкрив рахунок на 35-й хвилині завдяки голу Джейдена Богла.

Манчестер Юнайтед швидко відновив рівновагу, коли Харрі Магуайр забив гол наприкінці першого тайму. У другій половині гри сценарій повторився: Шеффілд забив і вийшов уперед, але МЮ швидко відігрався завдяки влучному удару Бруну Фернандеша з 11-метрової позначки.

В останні 30 хвилин гри команди стали грати обережніше, але це не означало кінець небезпечних моментів. Капітан "манкуніанців" забив наприкінці матчу, а останній гол на рахунку Расмуса Хойлунда.

Після 33-х турів АПЛ, Манчестер Юнайтед займає шосту позицію в таблиці з 53 балами, тоді як Шеффілд замикає список, займаючи 20 місце з 16 очками.