Арсенал із Зінченком зазнав принизливої поразки від Астон Вілли

Лондонський клуб поступився першим місцем АПЛ для Манчестер Сіті.
Арсенал - Астон Вілла / Getty Images

У рамках 32-го туру Англійської Прем'єр Ліги в неділю, 14 квітня, лондонський Арсенал на своєму домашньому стадіоні приймав Астон Віллу.

У першому таймі гри господарі поля активно намагалися прорвати оборону Астон Вілли, але не досягли значних результатів. У той же час команда з Бірмінгема також створювала загрозу біля воріт Арсеналу. На 39-й хвилині Уоткінс міг відкрити рахунок, але його удар зупинила штанга. У відповідь "каноніри" негайно контратакували, але удар Троссарда був успішно відбитий Мартінесом.

Другий тайм гри був аналогічним першому. Арсенал не зміг створити реальної загрози для воріт гостей, які впевнено оборонялися та контратакували. Тілеманс мав нагоду забити, але його удар лише вразив ворота. Наприкінці матчу захисники Арсеналу пропустили Бейлі, який без проблем забив гол. Відразу після цього гості знову контратакували і Уоткінс обіграв Райю, збільшивши рахунок до 0:2. Таким чином, Арсенал упустив важливі очки у боротьбі за чемпіонство.