Клопп - про поразку Крістал Пелас: Якщо ми гратимемо як у першому таймі, то не виграємо АПЛ

Наставник висловився про матч із лондонцями.
Юрген Клопп / Getty Images

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився своїми думками про несподіваний програш від Кристал Пелас (0:1).

Клопп визнав, що в першій половині матчу його команда не показала себе з кращого боку, однак у другій половині гри Ліверпуль проявив себе як команда, яка бореться за титул чемпіона.

"Якщо йдеться про боротьбу за чемпіонство, то відповідь проста. Якщо ми гратимемо так, як у першому таймі, чому ми мали б виграти лігу? Якщо ми граємо так, як у другому таймі, ми можемо вигравати матчі. Виграємо матчі, боремося до кінця, і подивимося, куди це нас приведе», - підсумував Клопп.

Варто зазначити, що Кристал Пелас став найскладнішим суперником для Ліверпуля на його домашньому стадіоні в епоху Юргена Клоппа. "Орли" тричі здобували перемогу на виїзді за останні 9 років, тоді як жодна інша команда не змогла перемогти більше одного разу.