Баєр розгромив Фортуну та вийшов у фінал Кубка Німеччини

"Фармацевти" не залишили шансів супернику.
Баєр / Getty Images

У півфіналі Кубка Німеччини, який пройшов 3 квітня, Баєр Леверкузен здобув впевнену перемогу над Фортуною із Дюссельдорфа. Матч, що проходив на домашньому стадіоні Баєра, завершився з рахунком 4:0 на користь "Фармацевтів", що дозволило їм пробитися до фіналу турніру.

Баєр Леверкузен, який іде до перемоги у чемпіонаті, зміг посилити свої шанси на завоювання ще одного трофею цього сезону. Команда під керівництвом Хабі Алонсо швидко вийшла вперед завдяки голу Джеремі Фрімпонга на сьомій хвилині. До кінця першого тайму Амін Адлі та Флоріан Вірц збільшили перевагу, а у другому таймі Вірц оформив дубль, забивши з пенальті.

У фіналі Кубку Німеччини Баєр зустрінеться з Кайзерслаутерном, ще одним представником другого дивізіону Бундесліги. Фінальний матч заплановано на 25 травня.