Трубін і компанія залишають Кубок Португалії, не зумівши обіграти Спортинг

"Левам" допомогла перевага після першого матчу.

У вівторок, 2 квітня, відбувся поєдинок-відповідь півфіналу Кубка Португалії між Бенфікою та Спортингом. Після першого матчу "леви" мали перевагу в один м'яч.

Господарі одразу ж кинулися вперед відігравати згаяне, і вже на 10-й хвилині Рафа Сілва відкрив би рахунок, якби не офсайд. Але і це не охолодило запал господарів, Бенфіка створювала момент за моментом, але перший тайм так і залишився безгольовим.

А другий тайм розпочався голом Спортинга, Г'юлманн влучив точно в дев'ятку без шансів для Трубіна. Одразу після цього "орли" нарешті зуміли забити, але все ще горіли в один м'яч. До того ж Спортинг одразу ж навздогін забив ще один м'яч, і знову український кіпер нічим не міг допомогти команді.

Але не минуло й 10 хвилин і Бенфіка вдруге в цьому матчі зуміла зрівняти рахунок, Рафа Сілва все ж забив свій гол. Під кінець матчу гості вирішили закріпити перевагу, і тут вже довелося попітніти Трубіну, але українець зумів подарувати шанс команді на прохід у фінал. Але, "орли" не зуміли скористатися шансом, матч завершився з рахунком 2:2, а у фінал пройшов Спортинг завдяки перемозі в першій грі.