Відразу три важливі гравці Ліверпуля отримали травми у матчі з Манчестер Юнайтед

Мерсисайдцям пощастило, що настала пауза на матчі збірних.

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився думкою про матч Кубка Англії проти Манчестер Юнайтед (3:4).

"Надзвичайно напружений матч. Юнайтед справді добре розпочав гру, а ми ні. Ми використали час і добре адаптувалися. Нам потрібно закривати гру, а ми цього не зробили.

Ви повинні прийняти результат. Вони заслуговують на вихід у наступний раунд. Був період у другому таймі, коли ми мали завершити матч, але цього ми не зробили, але ми знали, що суперник може реалізувати свої моменти".

"Я вважаю, що мої хлопці знову продемонстрували неймовірний характер. Але не можна порівнювати наш сезон із сезоном Юнайтед за кількістю ігор.

Наразі хлопці їдуть до збірних. Сподіваємось, вони повернуться здоровими. Луїс Діас відчув дискомфорт у зоні паху, Нуньєс відчув своє підколінне сухожилля, і, на мою думку, Коді Гакпо підвернув кісточку. Вони грають знову за чотири-п'ять днів, це божевілля", - заявив Клопп в інтерв'ю Sky Sports.

Нагадаємо, наступний матч Ліверпуля відбудеться 31 березня. "Червоні" зіграють із Брайтоном у рамках АПЛ.