Вест Гем обіграв Евертон з Миколенком у складі

Господарі поля провалили кінцівку матчу.
Евертон - Вест Гем / Getty Images

У суботу, 2 березня, в рамках 27 туру англійської Прем'єр-ліги, Евертон на своєму домашньому стадіоні поступився Вест Гему з рахунком 1:3. Незважаючи на те, що команда Шона Дайча вела у рахунку, вони не змогли зберегти навіть нічию до кінця матчу.

У першому таймі "іриски" мали шанс вийти вперед, отримавши пенальті, проте Бету не зміг переграти воротаря Альфонса Ареола. У другому таймі португалець все ж таки забив гол, але Вест Гем швидко відігрався завдяки Курту Зуме, який забив після кутового.

Перемогу "молотобійцям" принесли голи Томаша Соучека на 90+1 хвилині та Едсона Альвареса, який забив у компенсований час.

Віталій Миколенко, український захисник Евертона, вийшов на поле у стартовому складі та провів весь матч.

Після цього матчу Евертон із 25 очками посідає 16-е місце у турнірній таблиці АПЛ, а Вест Гем із 42 балами перебуває на сьомій позиції.