Манчестер Юнайтед у важкому матчі обіграв Астон Віллу

Завершився черговий матч АПЛ.
Астон Вілла - Манчестер Юнайтед / Getty Images

У неділю, 11 лютого, в рамках 24 туру Англійської Прем'єр-ліги, команда Астон Вілла приймала на своєму полі Манчестер Юнайтед. Гра завершилася перемогою гостей із рахунком 2:1.

У першому таймі господарі поля активно контролювали м'яч, намагаючись створити небезпечні моменти у позиційній атаці. Проте "червоні дияволи", застосувавши тактику, що контратакує, відкрили рахунок у матчі. Головною дійовою особою цього епізоду став Расмус Хойлунд.

У другій половині гри Астон Вілла посилила тиск на оборону суперника, що спричинило успіх. У середині другого тайму Дуглас Луїс зрівняв рахунок у матчі.

У заключній стадії гри, коли вирішувався результат матчу, Скотт Мактоміней, який вийшов на заміну, точним ударом приніс перемогу своїй команді, ставши героєм не лише цього епізоду, а й усього матчу.

Статистика матчу Астон Вілла проти Манчестер Юнайтед у рамках чемпіонату Англії:

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед 1:2
Голи: Дуглас Луїс, 67 - Хойлунд, 17, Мактоміней, 86

Очікувані голи (XG): 2.74 – 1.57
Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 20 - 16
Удари у ворота: 8 - 4
Фоли: 7 - 7