Арсенал без Зінченка знищив Вест Гем

Дербі Лондона пройшли під червоним прапором.
Арсенал / Getty Images

У неділю, 11 лютого, в рамках 24 туру Англійської Прем'єр-ліги, Вест Гем прийняв на своєму полі Арсенал. У підсумку гості здобули впевнену перемогу, обігравши господарів з рахунком 6:0.

"Каноніри" під керівництвом Мікеля Артети від початку взяли гру під контроль, забивши чотири голи в першому таймі і не залишивши "молотобійцям" шансів на перемогу.

Незважаючи на впевнену перевагу, Арсенал продовжував атакувати та ще двічі вразив ворота воротаря Вест Гема Альфонсо Ареоли, встановлюючи остаточний рахунок матчу.

Варто зазначити, що український захисник Арсеналу Олександр Зінченко не брав участі у матчі через травму.

Статистичні дані матчу Вест Гем - Арсенал представлені нижче:

Вест Гем - Арсенал 0:6
Голи: Саліба (32 хвилина), Сака (41 пенальті, 63), Габріел (44), Троссард (45+1), Райс (66)

Очікувані голи (XG): 0.28 – 2.25
Володіння м'ячем: 28% – 72%
Удари по воротах: 5 - 25
Удари у площину воріт: 1 - 12
Фоли: 15 - 8