Рома програла Фіорентині та вибула з боротьби за місце у зоні Ліги чемпіонів

Тепер, щоб потрапити до турніру, команда Жозе Моуріньо за кілька днів має обіграти Севілью у фіналі Ліги Європи.

У суботу, 27 травня, на Стадіо Артеміо Франкі відбувся матч 37 туру італійської Серії А, в якому Рома приїхала в гості до Фіорентини.

Через епідемію травм Жозе Моуріньо не зміг розраховувати на цілу низку гравців основи. Але навіть найближчий резерв був близьким до того, щоб заробити три очки.

На старті поєдинку "джаллороссі" вийшли вперед: Ола Сольбаккен скинув м'яч на Стефана Ель-Шаараві, який зблизька переграв воротаря.

Після перерви, володіючи перевагою в рахунку, команда Моуріньо вирішила повторити трюк, який вона провернула у півфіналі ЛЕ проти Байєра, а саме засісти в обороні та практично забути про атаку.

Це майже принесло свої плоди, але буквально за кілька хвилин наприкінці матчу "фіалки" перевернули все з ніг на голову, організувавши дві дзеркальні комбінації.

Гравець із флангу робив навіс на дальню штангу, де його партнер головою скидав на протилежну, а там форвард забивав уже у порожній кут. У першому випадку відзначився Лука Йовіч, а у другому – Жонатан Іконе.

Саме після того, як рахунок став 2:1 на користь команди Вінченцо Італіяно, гості завдали єдиного удару за весь другий тайм, чого явно було недостатньо, щоб хоча б вирвати нічию.

У підсумку Рома не просто програла матч, а ще й втратила всі шанси посісти місце у топ-4 Серії А. Єдиний шанс потрапити до Ліги чемпіонів – обіграти Севілью у фіналі Ліги Європи 31 травня.

Фіорентина ж обійшла Монцу, яка ще не зіграла свій матч, і наздогнала за очками Торіно, посівши дев'яте місце.