Борнмут Забарного поступився на своєму полі Манчестер Юнайтед

Гол Каземіро вирішив долю зустрічі.

У суботу, 20 травня, у рамках 37 туру АПЛ Борнмут приймав Манчестер Юнайтед. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забивши хавбек манкуніанців Каземіро. Бразилець відзначився на дев'ятій хвилині матчу витонченим ударом через себе.

Зазначимо, що український захисник "вишень" Ілля Забарний провів на полі всі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Після 37 турів Борнмут займає 14-те місце з 39 балами, а Манчестер Юнайтед йде на четвертій строчці, набравши 69 очків.