Брайтон вибив Ліверпуль із кубка Англії, обігравши його вдруге за два тижні

Чинний володар трофею не зможе захистити свій титул, вилетівши на стадії 1/16 фіналу.

У неділю, 29 січня, програма 1/16 фіналу кубка Англії продовжилася протистоянням Брайтона та Ліверпуля.

На відміну від їхньої минулої зустрічі, де підопічні Роберто Де Дзербі розгромили свого опонента з рахунком 3:0, ця зустріч вийшла більш рівною.

На 30-й хвилині Мохамед Салах прорвався правим флангом і покотив м'яч на Гарві Елліотта, що вбігав у штрафний майданчик. Молодий англієць у дотик пробив повз Джейсона Стіла, вивівши гостей уперед.

Проте мерсисайдці раділи не дуже довго - вже за 9 рахунок був рівний. Після того, як Трент Александер-Арнольд вибив головою м'яч з власного штрафного майданчика, той опинився у Тайрика Лемпті, який зважився на дальній удар.

Проте захисник влучив у свого одноклубника Льюїса Данка. Аліссон не встиг зреагувати на рикошет.

Після перерви "чайки" повністю заволоділи ініціативою, про що красномовно говорить статистика ударів (7 проти 1, 3 проти 0 в створ). Але жодна зі сторін не могла забити вирішальний гол.

І все-таки Брайтон у доданий арбітром час позбавив себе потенційного перегравання і четвертого за сезон матчу з Ліверпулем.

Господарі поля подали штрафний, Первіс Еступіньян з меж штрафного перевів м'яч на дальню штангу, де Каору Мітома розібрався з опонентом і пробив під поперечину.

Єдиною проблемою для Роберто Де Дзербі стала травма Евана Фергюсона, через яку той не зміг продовжити зустріч. У підсумку італійському тренеру довелося робити вимушену заміну за кілька хвилин до фінального свистка.

Брайтон не тільки пробився до 1/8 фіналу, але ще й вибив із турніру чинного володаря кубка Англії.