Франція виявилася сильнішою за Португалію в серії пенальті і вийшла до півфіналу Євро-2024

Підопічні Дешама, як і раніше, не можуть забити.
Франція / Getty Images

У п'ятницю, 5 липня, на стадіоні Фолькспаркштадіон у Гамбурзі пройшов другий чвертьфінальний матч Євро-2024 між національними командами Португалії та Франції.

Уболівальники, які зібралися на стадіоні, вже до початку матчу передбачали напружену гру, і їхні очікування справдилися у першому таймі. Обидві команди показали гарну гру, але оборона на кожній стороні поля була непробивною.

Після перерви гра стала активнішою. І Португалія, і Франція створили багато моментів, які могли призвести до голів. Проте воротарі Майк Меньян та Діогу Кошта виявилися непробивними. Якщо вони не справлялися, то на допомогу приходили захисники та неточність форвардів.

В останні 15 хвилин основного часу обидві команди були змушені грати без своїх ключових гравців – Антуана Грізманна та Бруно Фернандеша.

Оскільки в основний час жодна з команд не змогла забити голу, матч перейшов у додатковий час. На цьому етапі гри команди помітно знизили темп, стали менше атакувати та ризикувати. У результаті переможця не було визначено ні за 90 хвилин основного часу, ні за 30 хвилин додаткового.

Переможця визначала серія пенальті – друга поспіль для команди під керівництвом Роберто Мартінеса.

Пенальті пробивали на ворота, за якими стояли португальські вболівальники, які намагалися підтримати свою команду.

Першим до м'яча підійшов Усман Дембеле, який ударив у протилежний кут від стрибка Діогу Кошти.

Потім пробивав Кріштіану Роналду - Меньян вгадав напрямок, але не зміг відбити удар.

Юссуф Фофана, Бернарду Сілва та Жуль Кунде успішно реалізували свої спроби, тоді як Жоау Фелікс вдарив у штангу.

Бредлі Барколя обдурив Кошту та вдарив м'яч в інший кут, збільшивши рахунок до 4:2. Нуну Мендеш міг як продовжити серію пенальті, так і завершити її – і він продовжив!

Після удару Тео Ернандеса, який бив п'ятим у французів, стало ясно. Захисник Мілана впевнено пробив та приніс своїй країні перемогу над Португалією.

Таким чином, Франція вийшла до півфіналу, де зустрінеться з Іспанією, яка раніше у додатковий час здолала Німеччину.