Рятівний сейв Гюнока на останній хвилині в огляді матчу Австрія – Туреччина на Євро-2024

Турецька збірна пробилася до чвертьфіналу, зупинивши на своєму шляху цікаву австрійську команду.

У Лейпцигу на Ред Булл Арені відбувся матч у рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024, у якому Туреччина обіграла Австрію з рахунком 2:1.

На першій же хвилині зустрічі Меріх Демірал вивів турецьку збірну вперед, а після перерви він же оформив дубль.

На 66-й хвилині Міхаель Грегоріч скоротив відставання австрійців у рахунку, але це був їх максимум того вечора.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Австрія - Туреччина у 1/8 фіналу Євро-2024:

Австрія - Туреччина 1:2
Голи: Грегоріч, 66 - Демірал, 1, 59.

Очікувані голи (xG): 3.20 - 0.87
Володіння м'ячем: 59% - 41%
Удари: 19 - 6
Удари в площину: 5 - 3
Фоли: 12 - 5

Австрія: Пенц - Пош, Данзо, Лінгарт (Вобер, 64), Мвене (Прасс, 46) - Зайвальд, Забітцер, Лаймер (Грілліч, 64), Баумгартнер, Шмід (Грегоріч, 46) - Арнаутович.

Туреччина: Гюнок - Мюлдюр, Бардакчі, Демірал, Кадіоглу - Юкшек (Озчан, 58), Айхан, Їлмаз, Кокчу (Кахведжі, 83), Їлдиз (Актюркоглу, 78) - Гюлер (Йокушлу, 78).

Попередження: Шмід, Лінгарт - Кокчу, Юкшек.