Туреччина сенсаційно обіграла Австрію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024

Дубль Демірала вивів команду Монтелли до наступного раунду.
Австрія - Туреччина / Getty Images

2 липня на стадіоні Ред Булл Арена в Лейпцигу пройшов матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Австрії та Туреччини.

Матч розпочався із забитого гола вже на 57-й секунді гри. Турецький футболіст Меріх Демірал використав ситуацію збентеження у штрафному майданчику суперника і забив гол, встановивши рекорд плей-офф.

Після цього команда Туреччини під керівництвом Вінченцо Монтелли дозволила австрійцям контролювати м'яч, проте до перерви їм не вдалося створити небезпечних моментів. Перший тайм завершився із мінімальною перевагою Туреччини.

У другому таймі ситуація повторилася. На 59-й хвилині Арда Гюлер зробив кутовий, а Демірал забив другий гол головою. Воротар Австрії Патрік Пенц не зміг відбити удар.

Австрійська команда змогла відіграти один гол. Штефан Пош після кутового передав м'яч Міхаелю Грегоричу, який забив гол.

Незважаючи на активні атаки австрійців, вони не змогли зрівняти рахунок. Туреччина виграла матч із рахунком 2:1 і вийшла до чвертьфіналу. Австрійська команда залишає турнір.