Нідерланди розгромили Румунію та вийшли до чвертьфіналу Євро-2024

Підопічні Кумана не мали проблем із кривдником України.
Румунія - Нідерланди / Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Євро-2024, який пройшов 2 липня, вівторок збірна Нідерландів здобула перемогу над Румунією, обігравши її з рахунком 3:0.

Перший гол у цьому матчі було забито на двадцятій хвилині гри. Нападник Коді Гакпо став автором цього голу, забивши його після передачі від Хаві Сімонса.

Протягом часу, що залишився, Нідерланди контролювали хід матчу, створюючи небезпечні моменти. Другий гол був забитий на 83-й хвилині гри Доніеллом Маленом, який пізніше забив і третій гол, встановивши остаточний рахунок матчу.

У наступному раунді Євро-2024 збірна Нідерландів зустрінеться з переможцем матчу між Австрією та Туреччиною.