Іспанія здолала Грузію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024

Підопічні де ла Фуенти зустрінуться з Німеччиною.
Іспанія - Грузія

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи збірна Іспанії зустрічалася із сенсаційною Грузією та здобула переконливу перемогу 4:1.

Матч розпочався для "Фурії Рохи" зі спонтанного автоголу Ле Нормана, який випередив Кварацхелію після прострілу з флангу та зрізав м'яч у свої ворота. Втім, це ніяк не вплинуло на настрій іспанців і команда швидко зуміла зрівняти рахунок.

На 39-й хвилині матчу Родрі скинув м'яч на Вільямса, гравець Атлетика повернув "круглому" опорнику, а той, у свою чергу, з лінії штрафного майданчика точно вдарив у дальній кут воріт.

Другий тайм почався з атак Іспанії, проте Мамардашвілі витягнув удар Ямала. Щоправда, вже за хвилину Ламін виконав навіс із правого флангу, а Руїс ударом головою вивів команду де ла Фуенти вперед.

Грузія кинулася відіграватись, проте кожній атаці команди Саньоля не вистачало останнього пасу, тоді як у іспанців з цим був повний порядок. У результаті "Роха" забила ще два голи зусиллями Вільямса та Дани Ольмо, яка встановила на табло рахунок 4:1.

У чвертьфіналі збірна Іспанії зустрінеться із господаркою турніру Німеччиною.

Іспанія – Грузія 4:1
Голи: Родрі, 39, Руїс, 51, Вільямс, 75, Ольмо, 83 - Ле Норман, 18

Очікувані голи (xG): 2.98 – 0.19
Володіння м'ячем: 74% - 26%
Удари: 33 - 4
Удари у ворота: 13 - 0
Кутові: 13 – 3
Фоли: 11 - 4