"Вірити один в одного": Зеленський привітав збірну України з перемогою на Євро-2024

Українці зуміли здобути вольову перемогу над Словаччиною.
Яремчук та Зінченко / Getty Images

У п'ятницю, 21 червня, українська національна команда здобула перемогу над словацькою командою з рахунком 2:1 у другому турі групового етапу Євро-2024.

У першій половині матчу словак Іван Шранц забив головою, проте після перерви українець Микола Шапаренко спочатку зрівняв рахунок, а потім за десять хвилин до закінчення матчу зробив гольову передачу Роману Яремчуку.

Після перемоги Яремчук розповів, що президент України Володимир Зеленський зв'язався із командою перед матчем. Зеленський також привітав команду із перемогою, коли українці заробили свої перші очки на Євро-2024.

На даний момент після двох турів Україна посідає друге місце в групі Е, маючи у своєму активі три очки.