Яремчук приніс Україні вольову перемогу над Словаччиною на Євро-2024

Підопічні Реброва змогли перевернути хід матчу.
Збірна України / Getty Images

У другому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України зустрічалася зі Словаччиною та зуміла здобути дуже важливу перемогу з рахунком 2:1.

Матч розпочався з активних атак словацької збірної, яка вже на 10-й хвилині зустрічі могла відкривати рахунок, проте Трубін зумів парирувати удар Гарасліна з флангу штрафного майданчика. Вже за хвилину Шранц розстрілювати Трубіна з кута воротарського майданчика, однак і в цьому епізоді голкіпер Бенфіки зіграв вкрай переконливо.

Проте, збірна України все ж таки пропустила швидкий гол. На 18-й хвилині матчу Гараслін зробив простий навіс, з яким не зумів впоратися Олександр Зінченко та Шранц головою у протихід Трубіну відкрив рахунок у матчі.

Відразу після пропущеного голу українці кинулися в атаку і могли зрівняти рахунок зусиллями Довбика, проте захисник в останній момент зміг заблокувати удар нашого форварда, який на замаху прибрав Шкрініара.

Свій момент мав і Михайло Мудрік, проте його прорив зумів запобігти Мартіну Дубравку, кинувшись на випередження. Український футболіст уже був готовий прострілити на вільного партнера, проте пригальмував із рішенням і помилився.

Другий тайм також почався з атак підопічних Реброва, одна з яких завершилася голом. Мудрик розігнав атаку, перевів м'яч на Ярмоленка, гравець Динамо скинув на Зінченка, а вже представник лондонського Арсеналу покотив м'яч на Шапаренка, який розстріляв ворота суперника.

Відразу після пропущеного голу Словаччина провела ряд замін, проте футболісти, які вийшли на поле, не зуміли врятувати зустріч, тоді як заміни Реброва спрацювали. На полі з'явився Роман Яремчук, змінивши Довбика, і зрештою приніс Україні перемогу.

Шапаренко скористався закиданням Забарного і покотив м'яч на гравця Валенсії, а форвард "жовто-синіх" пустив м'яч під Дубравкою.

Тепер у Румунії, України та Словаччини по три очки, а у Бельгії – нуль, однак у фаворитів групи ще гра в запасі з Румунією.

Словаччина — Україна 1:2
Голи: Шранц, 18 — Шапаренко, 54, Яремчук, 80

Словаччина: Дубравка — Пекарік, Вавро, Шкрініар, Ганцко (Оберт, 67) — Куцка, Лоботка, Дуда (Стрелец, 60) — Шранц (Сауер, 86), Боженік (Бенеш, 60), Гараслін (Суслов, 67).

Україна: Трубін — Тимчик, Забарний, Матвієнко, Зінченко — Шапаренко (Таловєров, 90+2), Судаков, Бражко (Маліновський, 85) — Ярмоленко (Зубков, 67), Довбик (Яремчук, 67), Мудрик (Сидорчук, 85).

Попередження: Яремчук